Smartfeed

Poznámka: tyto stránky poskytují novinkový kanál pouze pro veřejně přístupná fóra

Pomocí Smartfeedu můžete vytvořit svůj vlastní novinkový kanál z příspěvků na tomto fóru, který budete moci číst ve vaší oblíbené čtečce novinkových kanálů. Smartfeed podporuje ověřování registrovaných uživatelů, kteří můžou ve čtečce zobrazit příspěvky z fór, které nepřihlášení nemůžou číst.

Výběr fór


Tučně zvýrazněné názvy fór, pokud nějaké vidíte, jsou fóra, u kterých administrátor požaduje, aby byla obsažena ve všech novinkových kanálech. Tato fóra nelze z výběru odebrat. Názvy fór, jejichž text je přeškrtnutý, jsou pro prezentaci v novinkových kanálech zakázána, a proto je nelze vybrat. Pokud jste přihlášeni a máte vybranou možnost “Jen témata v záložkách” (v následujícím nastavení), je vybírání fór zakázáno.Foto


Cestování
Rady, zkušenosti a informace

Všeobecně

Bazárek


Slezina


Filtry příspěvků


Zahrne do novinkového kanálu příspěvky ve vybraném období do současnosti. Bez ohledu na zobrazené časové období je na tomto fóru nastaveno omezení na 30 dnů, po kterém nebude načten žádný příspěvek. Je to nutné z důvodu, aby načítání novinkových kanálů nezpomalovalo celkový přístup do tohoto fóra.

Pokud vložíte nulu, v novinkovém kanálu bude moci být zobrazeno jakékoliv množství položek.

Nula znamená, že nepožadujete minimální počet slov, aby se příspěvek objevil v novinkovém kanálu.

Další kritéria


Výchozí pořadí je pořadí používané v phpBB, pokud ho nezměníte ve vašem uživatelském panelu. By default, posts in the feed are shown in category order (ascending), then forum order (ascending) within categories, then last topic post time (descending) within a forum and then post time (ascending) within a topic.

Pokud vložíte nulu, příspěvek v novinkovém kanálu bude moci mít jakoukoliv délku až do omezení fóra, pokud nějaké je. Poznámka: Pokud hodnota není nula, tak pro zajištění odpovídajícího vykreslení, v případě, že příspěvek musí být zkrácen, bude z příspěvku odstraněno HTML.

Formát & kontrola přístupu


Vezměte, prosím, na vědomí, že možnosti úprav stylu novinek závisí na možnostech vaší čtečky. Většina čteček nebude aplikovat všechny HTML tagy. Více informací se dozvíte, pokud přejedete kurzorem přes text stylu.Generovat & otestovat


Pro zkopírování klikněte na URL. Všechen text bude automaticky vybrán. Potom ho zkopírujte a vložte do vaší čtečky novinek.


Otevře URL na nové stránce ve vašem prohlížeči. Novinkový kanál může vypadat lépe ve čtečce novinek.

Smartfeed generuje validní ATOM 1.0 novinkové kanály, jak bylo otestováno pomocí “W3C Feed Validation Service”. Smartfeed generuje validní RSS 2.0 novinkové kanály, jak bylo otestováno pomocí “W3C Feed Validation Service”. Smartfeed generuje validní RSS 1.0 novinkové kanály, jak bylo otestováno pomocí “W3C Feed Validation Service”.