Angrez Photo Fórum - Registrace

Registrací ve fóru „Angrez Photo Fórum“ souhlasíte s tím, že budete dodržovat následující podmínky. Pokud s některou z těchto podmínek nesouhlasíte, ukončete, prosím, registraci a používání fóra „Angrez Photo Fórum“. Tyto podmínky můžeme kdykoliv změnit, ale uděláme vše co je v našich silách, abychom vás o tom informovali, i když by bylo rozumné, abyste sami podmínky pravidelně kontrolovali, protože vaše další používání fóra „Angrez Photo Fórum“ po provedení změn znamená, že souhlasíte s tím, že jste právně vázáni těmito podmínkami tak jak jsou aktualizovány a/nebo pozměňovány.

Toto fórum je založeno na systému phpBB, což je řešení diskuzního fóra vydané pod „GNU General Public Licencí v2“ („GPL“), které může být staženo z www.phpbb.com. phpBB software pouze umožňuje internetové diskuze, ale phpBB Limited není zodpovědná za obsah tohoto fóra. Pro další informace o phpBB navštivte, prosím, https://www.phpbb.com/.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jakékoliv jiné materiály, které by mohli porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde je server, na kterém je fórum „Angrez Photo Fórum“ umístěno, nebo mezinárodní právo. Porušení těchto podmínek může vést k okamžitému a trvalému zákazu přístupu do fóra, s upozorněním vašemu poskytovateli internetu, pokud to uznáme za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou zaznamenávány pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte s tím, že členové vedení fóra „Angrez Photo Fórum“ mají právo kdykoliv odstranit, upravit, přesunout nebo zamknout jakékoliv téma, které poruší uvedené podmínky fóra. Jako uživatel souhlasíte s tím, že jakékoliv vámi vložené informace budou uloženy v databázi. Tyto informace nebudou bez vašeho souhlasu sděleny žádné třetí straně, ale ani fórum „Angrez Photo Fórum“ ani phpBB nemůže být činěno zodpovědným za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést ke zneužití těchto dat.


GDPR

To comply with the EU GDPR (2018) you need to be made aware of the following.

In addition to the above Angrez Photo Fórum will also store all of the IP address that you use to post with. Depending on your preferences Angrez Photo Fórum may send you emails to the email address that you used when you registered or you have subsequently changed but you are able to change these preferences from your User Control Panel (UCP) at any time should you wish to stop receiving them.

The personal details that you gave us when you signed up will be used solely for the purposes of Angrez Photo Fórum board functionality. They will not be used for anything else and neither will they be passed on to any third party without your explicit consent.

The only other information about you is that which you decide to post in the fora, whereupon it is considered to be “publicly available” as it will have been indexed by search engines as well as on-line archive sites.

By clicking on the “I agree to these terms” button below your acceptance of these terms will be recorded.